View Single Post
Stary 19-08-2013, 22:15   #1
RedFord
ford::advanced
 
Avatar RedFord
 
Imię: Redzia
Zarejestrowany: 11-05-2011
Skąd: Radom
Model: Ford Focus C-Max
Silnik: 1,6 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 341
Domyślnie OGÓLNOPOLSKI ZLOT SOLEC nad WISŁĄ 2014 (3 DNI) - DYSKUSJA

Witam moi Kochani,

chciałam się porwać na przedsięwzięcie, mam nadzieję do ogarnięcia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Są tu tacy co mają wprawę, więc mniemam że wspomogą dobrą radą.

Chciałam poddać dyskusji temat zlotu w przyszłym roku 2014, może właśnie 8 - 9 - 10 sierpnia?

Jest takie miejsce na ziemi, zwane Solcem na Wisłą. Całe 10 km od Lipska, 73 km od Radomia, 170 km z Wawy, 202 km z Krosna a 721 km ze Szczecina (wiem, masakraGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.).

Jest tam pewien ośrodek wypoczynkowy dawnych, radomskich zakładów metalowych "Łucznik".

Jest tam cisza i spokój, a ośrodek prowadzony przez dwóch właścicieli powoli wychodzi na prostą.

Do dyspozycji na chwilę obecną jest 7 domków 4-5 osobowych, wyposażonych w łazienkę z prysznicem, kibelkiem i umywalką. Nowe wykończenie, karton gipsy w środku, pomalowane. Odnowione po prostu, jest czysto.
Do przyszłego roku oddane ma być 4 lub 5 kolejnych domków.
Są również 3, które nie posiadają łazienki, ale na ośrodku są umywalki, kibelki i prysznice koedukacyjne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. również niedawno wyremontowane.

Na ośrodku znajduje się kuchnia do dyspozycji z garami, talerzami, stołówka, sala "bankietowa" z TV.
Jest boisko do siatkówki, do przyszłego roku najprawdopodobniej kort tenisowy.
Jest plac zabaw dla dzieci. Miejsce na ognisko. Wszystko wygląda tak jak na stornie internetowej: http://www.kludzie.pl/

W przypadku naszego zlotu - cały ośrodek jest do naszej dyspozycji.
Życzą sobie 30 pln od głowy za dobę. Własny śpiworek, do dyspozycji są koce. Za dodatkową opłatą - 20 pln jest do dyspozycji pościel.
Dla naszej wygody będzie możliwość - jeśli będziemy chcieli - wynajęcie kucharki i np. zrobienie obiadokolacji. Koszt to 15-16 pln. Z kompotem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W gratisie ognisko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ośrodek organizuje wyprawy kajakowe, mają do dyspozycji 4 kajaki, na 3-4 tury. Koszt to 40 pln od głowy, czyli 80 od kajaka.
Powiecie że drogo, ale takie są ceny w moich okolicach, czy Spała, czy Inowłódź, czy Warka, tyle sobie liczą.
Są trasy rowerowe - rowery mile widziane. Są szlaki.
Dla najmłodszych można zorganizować zwiedzanie okolicy na wozie, właściciel ma konie. Odpłatnie oczywiście, ale ja się potrafię targować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niedaleko jest przeprawa promowa, a nawet dwie. Można jechać do Janowca i przeprawić się do Kazimierza nad Wisłą. Cennik: http://www.prom-janowiec.pl/
Również niedaleko jest Sandomierz - możemy podążyć śladami ojca Mateusza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Są w okolicy kłady, a dla tych co lubią dzieciom dogadzać, Bałtów - park rozrywki. Ale mówię z góry - troszkę kasy trzeba mieć.

Ale atrakcje - zostawiam na koniec.

Poniżej krótka relacja z mojego ostatniego pobytu tam. Biorę pod uwagę również dojezdnych na jeden dzień. Miejsce jest również dla tych, co lubią sypiać w namiocie albo w królikarni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Więc moi kochani, najmniejsza linia oporu - to 30 pln za głowę.
Wchodzimy w to? Termin, oczywiście do ustalenia, muszę poprzeglądać kalendarz, poczytać o innych zlotach, imprezach motoryzacyjnych, piknikach itp. i może uda mi się wstrzelić w jakiś letni, ciepły termin.
Letni, ciepły, ponieważ domki nie są ocieplane.

Moja krótka fotorelacja:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sorki za jakość, ale aparacik rudej padał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na ośrodku jest tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Łazienki koedukacyjne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W koło ośrodka, na spacerku, jest tak:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I na koniec nasze autka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

I podsumowanie:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Podyskutujemy? Pytania mile widziane. Mamy czas, ale do zimy muszę określić się czy wchodzimy w to czy nie.

Wiem że do przyszłego roku się wielu z Was plany po dziesięć razy zmienią, ale ja jestem wyznawcą twierdzenia: KTO NIE RYZYKUJE, TEN W KOZIE NIE SIEDZI Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Więc?

7 domków - łazienka - 4 - 5 miejsc (7 x 4 ==> 28 )
4-5 domków z łazienką - 4 - 5 miejsc - liczę że się wyremontują (4 x 4 ==> 16)
3 domki bez łazienki - 4 - 5 miejsc (3 x 4 ==> 12)

W sumie 56 miejsc.

Konkrety gdzie 4 a gdzie 5 osób, jak będzie chęć.

__________________
_______________________________________

http://i33.tinypic.com/2qxnfwk.jpg



Ostatnio edytowane przez RedFord ; 24-04-2014 o 11:00
RedFord jest offline