View Single Post
Stary 10-08-2013, 15:11   #24
fifel
ford::average
 
Zarejestrowany: 27-05-2012
Skąd: Kraków
Model: Focus C-Max
Silnik: 1,6 TDCi 109KM
Rocznik: 2004
Postów: 172
Domyślnie Odp: Utrata mocy, kopcenie, syk powietrza przy dodawaniu gazu

Podjechałem dzisiaj do Forda w Splicie i zamówiłem część.

Gość średnio do dogadania, ale dobrze że miałem numer, bo pokazałem mu go i gość zamówił, tylko mam nadzieję, że w Chorwacji są te same, ale z drugiej strony jakby nie pasowało, to pewnie by mu numer nie wszedł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W sumie to nie tyle podałem mu numer co pokazałem lapka z otwartym forum i sam odczytywał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Część ma być na czwartek, mam jeszcze koło 10 zadzwonić zanim tam pojadę zapytać czy już jest na pewno żeby nie jechać na darmo 60km.

CIekaw jestem jak jest z kosztami względem Polski, bo powiedzieli mi za kawałek gumowej rury 960 hk czyli jakieś 530zł, jak wrócę do Polski to zadzwonię do Forda i zapytam ile u nas kosztuje.

Cieszę się że to już zamówiłem, bo może zdążę jeszcze gdzieś pojechać i pozwiedzać, mam tylko nadzieję, że dostanę to co zamawiałem, a nie np kierownicę do mondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dam znać jak się czegoś dowiem :
fifel jest offline   Odpowiedź z Cytatem