View Single Post
Stary 07-08-2013, 18:21   #21
bobas_81
ford::average
 
Avatar bobas_81
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 12-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Transit, Transit Custom
Silnik: 2.0 TDDI 75KM > 93KM, Custom 2.2TDCI 100KM > 125KM
Rocznik: 2001, 2015
Postów: 173
Domyślnie Odp: Wentylator chłodnicy

Cytat:
Napisał wojtekjanus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pojechałem ostrzej do pracy (bez klimy), szybko strzałka stanęła w pionie. I faktycznie wentylatory stoją jak zamurowane, mimo że w komorze silnika gorąc jak cholera.
Dopiero gdy włączyłem klimę, obydwa wiatraki włączyły się od razu na wolniejszy bieg, po wyłączeniu klimy pochodziły kilkadziesiąt sekund i znowu stanęły (a silnik pracował).
Właśnie .Dziś przepytałem jeszcze paru chłopaków na bazie jeżdżących transitami i każdy ma takie same objawy jak My,więc wychodzi na to ,że to norma...Dziś zaczepiłem jeszcze gościa do którego jeżdżę z towarem, mechanik ( kiedyś zajmował się tylko transitami) i mówił mi ,że nasze fordy tak mają wentylatory włączają się czasami dopiero jak podchodzi pod czerwoną linię...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co do płynu jest w normie, termostat chodzi więc wygląda na to ,że jest ok. Dzięki Wojtek za odp i wykonanie "testu" śmierci... :-)))) Pzdr.

Ostatnio edytowane przez bobas_81 ; 07-08-2013 o 18:25
bobas_81 jest offline   Odpowiedź z Cytatem