View Single Post
Stary 30-07-2013, 15:43   #9
Hyper
ford::average
 
Avatar Hyper
 
Zarejestrowany: 16-06-2010
Skąd: Szczecin
Model: Passat B7
Silnik: 1.4 TSI 160KM
Rocznik: 2014
Postów: 84
Domyślnie Odp: Pytania, a raczej porady dotyczące leasingu

Cytat:
Napisał Jerry6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chodzi o sytuację, w której dealer ma odkupić obecne auto i dostarczyć nowe, które będzie przedmiotem kolejnej (nowej) umowy?
Jeżeli tak, to czy ten dealer ściśle współpracuje z leasingodawcą?
Tak by to miało funkcjonować. Podczas wciąż aktywnego leasingu, salon zaproponował, że zabierze ode mnie samochód obecny i da mi nówkę od siebie.
Cytat:
Napisał Jerry6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do samego wykupienia przez dealera, to jest on stroną trzecią, a więc (według przepisów podatkowych) wykupić samochód od finansującego może jedynie za jego wartość rynkową.
Czyli tak naprawdę nie ma takiej sytuacji, że dealer bierze auto do sprawdzenia do siebie i daje mi swoją propozycję? Musi rozmawiać z moim leasingodawcą? Innymi słowy, jeżeli salon faktycznie chciałby wziąć moje auto i sprzedać mi jakieś swoje, co ma na stanie, to i tak leasingodawca musi wyrazić na to zgodę po cenie rynkowej, tak?
__________________
THE WORLD IS MINE
Hyper jest offline   Odpowiedź z Cytatem