Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 29-07-2013, 09:34   #320
jankowalski973
ford::advanced
 
Avatar jankowalski973
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 23-01-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.6 150KM
Rocznik: 2013
Postów: 365
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Wyjazd na wakacje nad morze zaliczony (650 km). Poruszacie temat "radzenia" sobie silnika 1.6 więc tak, cała rodzina 2+2 z pełnym bagażem, auto przyspiesza bardzo dobrze i nie ma większych problemów z wyprzedzaniem nawet grupy karawaniarzy ale jak ktoś ma aspiracje Kubicy to niech się rozejrzy za czymś innym, jeśli chodzi o spalanie to jazda A1 z tempo matem ustawionym na 150 - średnio 10l. jazda pomorskimi drogami (przykładowo odcinek Bydgoszcz - Koszalin) średnio 7,5l. W sumie średnia całego przejazdu w/g własnych obliczeń 8,6l. Podczas szybkiej jady przeszkadzał trochę szum wiatru. Narzekał ktoś wcześniej na schowki - dla mnie wystarczy ( w drzwiach dwie cole i red bul a w konsoli dwie kawy, w tyle dwa Kubusie w podłokietniku i zabawki w kieszeniach foteli i drzwi).
Sprzedaż nowych samochodów w kraju nie jest chyba zbyt duża bo jak dotąd nie widziałem jeszcze nowej Kugi na drodze, poza swoją :-) ale uważam, że warto poczekać na to auto.
Ponieważ samochód jest nowy więc dopiero z czasem wiele mankamentów wychodzi na jaw. Podczas sprzątania zauważyłem małą fuszerkę, plastykowa osłona pod tylnym fotelem została uszkodzona i prowizorycznie przyklejona taśmą dwustronną.

Ostatnio edytowane przez jankowalski973 ; 29-07-2013 o 19:43
jankowalski973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem