View Single Post
Stary 18-07-2013, 23:08   #11
radekg32
ford::professional
 
Avatar radekg32
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 17-12-2007
Skąd: Wałbrzych
Model: MK 4
Silnik: 2.0 TDCI AUTOMAT 140 kucy
Rocznik: 2008
Postów: 1,135
Domyślnie Odp: Auto traci moc przy włączonej klimatyzacji

Cytat:
Napisał Streets8282 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolego mam ten sam silnik nawet ten sam rok produkcji mi klima i chłodzenie działało na 2 biegu jak u ciebie.W ogóle nie miałem wtyczki wpiętej w rezystor tylko te kabelki były razem zmostkowane.U mnie rezystor ten co pokazałeś był mocno pordzewiały-zaśniedziały,poczyściłem kupiłem końcówki męskie-żeńskie i po wpięciu okazało się że wszystko działa jak należy klima działa na 1 biegu praktycznie nawet jej nie słychać,chłodzenie tak samo 1 bieg cichutko także tak to powinno działać pozdrawiam.
Hmmmmm to wg Ciebie kiedy Ci sie wlacza II bieg w wiatraku ? Wcale ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zrozum,ze II bieg wlacza sie tylko i wylacznie przy prawidlowym dzialaniu calego ukladu klimatyzacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tak samo sprezarka zalacza sie i wlacza co jakis czas.
I tutaj w chwili kiedy sprezarka sie wylacza to wentylator sie zalacza i analogicznie tak samo.
Ale skoro twierdzisz,ze tak nie ma byc to wlasnie kolego u Ciebie jest raczej cos nie tak.
Proponuje podjechac do mechanika i spytac dlaczego nie dziala Ci II bieg wiatraka.
Tak na marginesie,to jesli wlasnie wiatrak chodzi tylko na II biegu,jest to uklad awaryjny chlodzenia ukladu wlaczany przez ECU.
__________________
pozdrawiam Radek
radekg32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem