View Single Post
Stary 17-07-2013, 11:29   #2
zbyszek99
ford::average
 
Avatar zbyszek99
 
Zarejestrowany: 09-09-2011
Skąd: Dolnośląskie, Ziębice
Model: Mondeo Mk3
Silnik: 2.0 TDCi 130 kucy
Rocznik: 2002
Postów: 91
Domyślnie Odp: Opony bieznikowane czy warto?

Cytat:
Napisał ogrodnik1986 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam w moim mk3 mam obecnie zimówki bez bieżnika praktycznie więc jestem zmuszony do zakupów. problem polega na tym że w ubiegłym roku zrobiłem 6 tysięcy km przebiegu więc nie poszukuje czegoś z górnej półki bo nie potrzebuje
W internecie natknąłem się na opony bieżnikowane firmy bargum osobiście znam tą firmę i byłem bardzo zadowolony z ich opon gdy do dostawczaka zakładałem zimówki (na śniegu szedł jak pług) teraz z racji przebiegów jakie robię zastanawiam się nad wielosezonowymi bargum, w cenie 110 złotych za sztukę, czy macie może jakieś doświadczenie z oponami wielosezonowymi?? Bieżnikowanymi oczywiście. Co forum to inne teorie... najwięcej osób zabiera głos w tej sprawie które takich opon nigdy nie użytkowali więc proszę o odp osoby które były użytkownikami takich opon.
Nie byłem użytkownikiem a jestem lecz nie tej firmy. Przejechałem około 1,2Tkm i jak na razie jestem zadowolony. Rozmiar który mam założony to 225/45/17 Jedno co mogę na razie powiedzieć to to że przy wyważaniu największy odważnik to 40 co wydaje mi się że wykonanie jest super. Przy kupnie prowadziłem wstępną korespondencję i wynikało z niej że najważniejszym warunkiem jest utrzymanie ciśnienia w oponie. Kontakt bardzo dobry, przesyłka szybka.
Do zakupu skłoniły mnie warunki gwarancji, cena i rozmiar (ciężko dostać w tej cenie i z taką gwarancją).
Jak będzie dalej to się okaże.
Firma w której kupiłem to http://www.globgum.producentopon.pl/...3607bc652f7768
zbyszek99 jest offline   Odpowiedź z Cytatem