View Single Post
Stary 14-07-2013, 20:28   #3
berthold61
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-05-2011
Skąd: Ruda Śląska
Model: fokus mk 2 audi a2
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2006
Postów: 226
Domyślnie Odp: po wymianie poduszek srs świeci kontrolka- elmconfig

Cytat:
Napisał moons Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Strzelam że profesjonalista wgrał na nowo wsad z czystego modułu i w nim była inna konfiguracja. Trzeba by teraz znaleźć auto z takimi samymi poduszkami jak u Ciebie i pozaznaczać te same ptaszki. Najlepiej robić sobie kopię swoich ustawień.
Pozdrawiam
kopię mam zrobioną tylko sęk w tym że elmconfig nie chce mi tego wrzucić z powrotem ale jak zaznaczam poszczególne ptaszki to wchodzi bez problemu ale dokładnie nie pamiętam jak to było a z tego pliku zapisanego nie mogę tego wydostać i stoję w miejscu

i faktycznie coś pokręciłem bo mi teraz nie świeci kontrolka nie zapiętych pasów mimo że tą opcję zaptaszkowałem i odptaszkowałem a reakcji brak
no i ten jeden błąd dtc b2477,f0 nie wiadomo z czym go połączyć ? bo możliwości z 10 podobno z tym związanych może być

a może by mi ktoś pomógł to poustawiać na przykładzie tego obrazka ja mam 2 poduszki przednie 2 boczne oraz 2 kurtyny i 2 napinacze
http://forum.fordclubpolska.org/atta...1&d=1373799030

Ostatnio edytowane przez berthold61 ; 14-07-2013 o 20:49
berthold61 jest offline   Odpowiedź z Cytatem