View Single Post
Stary 08-07-2013, 19:20   #1
LukiSbkw
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 26-12-2007
Skąd: Ruda Śląska
Model: Focus MK1
Silnik: 1.8 16V
Rocznik: 1999
Postów: 18
Exclamation Kupiłem autko lecz chyba nie do końca idealny ?

Witam mam kilka pytań do Was w sprawie foczki.. Mianowicie kupiłem dziś Forda Focusa 1.8 16v 115km sedan z 99 roku bordowy metalik( chcę mu zarzucić gazik na dniach jeśli będzie wszystko ok). Kupiłem go bo za parę dni powiększy mi się rodzinka (wcześniej miałem Skode Fabie hatchback w gazie 1.4 68km) no i właśnie troszku się chyba na nim przejechałem. Jest co prawda kilka ognisk rdzy ale to normalne w tym aucie z tego roku na szczęście to drobnostka bo tylko na lewym tylnym nadkolu i przy tylnej rejestracji u góry. na ogłoszeniu było napisane że jest centralny zamek ale coś go nie ma i teraz nie wiem czy mnie zrobił w ciu** czy po prostu zamek zdechł i trzeba reanimować dodam że dostałem jeden kluczyk i jutro mam się zgłosić po drugi. Jeszcze może mi ktoś powiedzieć bo musiałbym wymienić atrapę czy jak to się nazywa tą między szybą a maską żeby się woda nie lała bo taka nie za fajna jest te gumy na bokach już popękane i nie chcę żeby mi się tam jakaś woda nalała pod maskę i właśnie chodzi o to jak to się nazywa żeby tego szukać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tak ogólnie autko chodzi całkiem energicznie, po wymianie zawieszenia mam na to faktury i byłem na stacji żeby sprawdzić czy się nie rozleci na drodze. Jutro jadę do kolegi na warsztat prześwietlić silnik czy coś mu bardziej nie dolega. Proszę o jakieś podpowiedzi jeśli wiecie coś na temat tych aut jakieś triki któe mogą polepszyć sprawność auta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a co do ceny to za auto dałem 4500zl więc myślę że to nie majątek tak że zostało parę groszy na podszykowanie.

Ostatnio edytowane przez wojtekn ; 09-07-2013 o 07:50
LukiSbkw jest offline   Odpowiedź z Cytatem