Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 07-07-2013, 09:41   #305
kuga2013
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-03-2013
Model: CR-V Executive
Silnik: 2.0
Rocznik: 2013
Postów: 7
Thumbs up Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Ogólnie jestem troszkę w kropce, bo dostałem jeszcze 2 oferty na CRV które są naprawdę bardzo dobre, o wiele niższe od cen rynkowych i mocno się zastanawiam. Żona chce CRV Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/QUOTE]

Witaj Piwkoo. Powiem ci bylem tez w tej sytuacji, z tym, ze nie czekalem tak dlugo. Salon nie pofatygowal sie nawet poinformowac mnie o zwloce z dostarczeniem auta wiec zrezygnowalem i tez wskoczylem w crv executiva. Przejechalem juz 1000 km i powiem, ze jestem milo zaskoczony bo wykonczenie crv moim zdaniem jest lepsze niz kugi a poza tym dla milosnikow elektroniki i gadzetow jest ich sporo. Wiem jak trudno sie przestawic z tego co wybrales na cos innego i to w krotkiej chwili ale powiem, ze warto, gdyz raczej na wielkie upusty nie ma co liczyc poza tym samochod prawie rocznikowo o rok bedzie starszy niz mial byc. Podpowiadam od siebie nie zwlekaj. Szerokiej drogi.
P.S. moja zona tez mi powiedziala, ze wolala od samego poczatku crv i jest zadowolona z obrotu sprawy - jest to tak zwana cena spokoju hihihi.
kuga2013 jest offline   Odpowiedź z Cytatem