Temat: [Focus 2008-2011] Czujniki parkowania jakie?
View Single Post
Stary 24-06-2013, 12:07   #2
Teres
ford::beginner
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 24-07-2007
Skąd: Kraków
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 tdci 109KM
Rocznik: 2009
Postów: 38
Domyślnie Odp: Czujniki parkowania jakie?

Cytat:
Napisał krystianen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam

Widziałem u jednego z uzytkowników forum świżo założone czujniki parkownia do FF2 FL MK2 kombi. Założone "prawie" jak orginalne.
Starałem się, żeby tak to wyszło. W dolnej listwie (tam gdzie siedzą czarne, były zaznaczone otwory na czujniki. Tych brzegowych, nie polecam montować węziej, bo jest wzmocnienie zderzaka (można je wyczuć ręką).

Cytat:
Napisał krystianen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytania:

1. Jakie czujniki polecacie żeby je polakierować i DZIAŁY prawidłowo.
Kupowałem na allegro w firma-skiba http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=19887235 , kosztowały niecałe 50zł. Na aukcji pisało, że można lakierować.
Cytat:
Napisał krystianen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2. Czy można nie orginalne wpiąć CAN i sterować w zegarach jak PARKTRONIKIEM?
Nie, ale dla mnie to żadna strata
Cytat:
Napisał krystianen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
3. Jeżeli ad.2 nie to rozuemiem ze zostaje tylko opcja wpiecia sie w lampe wstecznego?
Tak, wpinałem się w lampę wstecznego.
__________________
Amsoil club, DPF club, Ecodriving club
Teres jest offline   Odpowiedź z Cytatem