View Single Post
Stary 24-06-2013, 10:31   #5
Hansolo
ford::expert
 
Avatar Hansolo
 
Imię: Radosław
Zarejestrowany: 11-07-2012
Skąd: Lębork
Model: Mondeo MKV AWD, Peżot 308 T9 ON
Silnik: 180 + wirus
Rocznik: 2018
Postów: 2,168
Domyślnie Odp: 2.0 TDCI 140 PS Ile wyciągnie V-max i ile sekund do setki

Cytat:
Napisał author Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich forumowiczów...
Jakiś czas temu kupiłem S-maxa 2.0 140Ps i jestem w fazie testów.
Pytanie do tych którzy mają autko z tym silnikiem jaką prędkość rozwinęliście swoim esiem?
Mi udało się wyciągnąć 200km/h ale od 180 to już praktycznie mało co przyspieszał... Pytam ponieważ Producent podaje 196, a przykładowo moje stare Audi A4 tdi 110ps ma jechać niby 193, a wyciąga ponad 210 bez żadnych chipów... Kolejne to pomiar czasu od 0 do setki... Wyszło mi jakieś 10,6sek. Czy to normalne? Niby ma być 10.2... Czy Wasze autka jadą podobnie czy z moim coś nie tak albo zamiast 140 mam np 130 lub 115 PS??
Podobno można gdzieś sprawdzić kod silnika z przodu... Czy da się to sprawdzić bez wchodzenia pod auto ??

Mój silnik ma niby 148 tys przebiegu, autko niby żwawe i elastyczne, ale myślałem że to trochę lepiej będzie jechało....

Podaj VIN to będzie wiadomo jaki silnik wyjechał z fabryki.

Na licznik to nie patrz, bo zawsze przekłamuje. Przejedź się z gps, albo 3 razy śmignij przy fotoradarze dla wyeliminowania błędu pomiarowego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hansolo jest online   Odpowiedź z Cytatem