Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 19-06-2013, 19:48   #252
Gostek_
ford::average
 
Avatar Gostek_
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 26-01-2012
Skąd: Warszawa
Model: była Kuga, jest Audi Q7
Silnik: było 2.0 TDCI, jest 3.0 TDI
Rocznik: był 2009, jest 2008
Postów: 160
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

A ja miałem wreszcie możliwość przejechać się nową Kugą i to nie na zasadzie po prostej przed salonem bo kolega odebrał służbową z silnikiem 1,6 150KM. Samej dynamiki itp. nie porównam bo ja jeżdżę dieslem a to była benzyna natomiast porównaliśmy sobie oba stojące obok siebie auta. Dla mnie porównanie zdecydowanie na korzyść starego modelu, fajniejsze wykończenie, więcej schowków, inna pozycja za kierownicą itp. Pewnie do siedzenia w tej nowej też bym się przyzwyczaił ale lewy łokieć mi uciekał cały czas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie wiem też jaka jest wersja tej nowej bo znajomy wie tylko tyle, że rata leasingu miała być nie większa niż... Może w wersji Titanium nowa Kuga ma elementy, których mi ewidentnie brakowało w wersji znajomego. Nie rozumiem jednego, o co im odbiło z tymi siedzeniami z tyłu i roletą, w normalnym i najczęściej stosowanym ustawieniu siedzeń jest 20 cm dziury między nimi a roletą, dla mnie wygląda to paskudnie i jakoś nie jest praktyczne. Jak już rozłożymy siedzenia to dziury pewnie nie ma ale za to bagażnik się zmniejsza, bez sensu... Nie testowałem innych aut obecnych na rynku z tego segmentu ale dla mnie jednak i z zewnątrz i wewnątrz ta nowa wygląda gorzej. Może za bardzo lubię swoją ale jakbym miał na takie auto jak nowa Kuga czekać tyle miesięcy to pewnie zarzuciłbym jakiegoś 2-4 latka z trochę wyższej półki i z pewnej ręki.
Gostek_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem