View Single Post
Stary 09-06-2013, 20:18   #1031
toomi2
ford::average
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 05-05-2013
Skąd: Węgorzewo
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2005
Postów: 93
Domyślnie Odp: TDCi wtryskiwacze - samodzielna naprawa i próba przelewowa

Witam.
Podepnę się do tematu wtryskiwaczy i wyskakującej sprężynki której mam już trochę dość nie mówiąc o kosztach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i błędu ciśnienia na listwie CR. Chciałbym prosić o interpretację wykonanego testu wtryskiwaczy w autoryzowanym serwisie Delphi (zdjęcie poniżej). Panowie twierdzą że nie jest z nimi najgorzej, choć zauważyłem że średnio u nich z wykwalifikowaniem (po założeniu wtrysków ułamali mi przewód od podciśnienia i nie potrafili znaleźć usterki a mi nie chciało się już z nimi kłócić więc odebrałem samochód i wróciłem ledwo do domu gdzie sam znalazłem i naprawiłem przyczynę). Tak więc na dzień dzisiejszy jestem po sprawdzeniu wtrysków, wymianie regulatora ciśnienia na pompie i czekam jeszcze na czujnik ciśnienia z listwy, na wymianę choć nie wierzę że to coś pomoże mimo poniesionych już kosztów. Panowie twierdzili że to ostatnia możliwość jaka może być przyczyną, ale sam już wymieniałem ze względu na redukcję kosztów pomijając fakt że nie zadziałało. Dziwną sprawą jest tylko to że po wymianie cisnąłem go jak zawsze i nie chciał wyrzucić błędu ku mojej wielkiej radości....do dnia kolejnego gdy cała radość zniknęła po pomarańczowej lampce :/
Link do wydruku testu: http://img839.imageshack.us/img839/3...0609202357.jpg
toomi2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem