Temat: [Kuga 2008-2012] Zmiana koloru
View Single Post
Stary 07-06-2013, 13:33   #7
Tommi30
ford::average
 
Avatar Tommi30
 
Zarejestrowany: 25-12-2009
Model: Ford Kuga
Silnik: 2,0 Tdci
Rocznik: 2009
Postów: 82
Domyślnie Odp: Zmiana koloru

Cytat:
Napisał Gostek_ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bardzo fajne, jaka cena i ew. kto robił? Mi jakiś pajac właśnie przerysował drzwi i szkoda mi ubezpieczenia na takie pierdoły więc zmiana koloru byłaby kusząca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeżeli chodzi o cene to jest to koszt ok.5 tys. cała operacja trwa dwa dni.demontowane są wszystkie możliwe elementy tj. lampy, lusterka, klamki, nadkola, listwy itd. samo przygotowanie karoserii do oklejania trwa ok 3 godz.

Jeżeli to zarysowanie jest głębokie to niestety ale trzeba wyrównać, bo każda większa niedokładność na lakierze jest widoczna. folia jest dość "gruba" ale wszystkiego nie zakryje.

Dobre jest to że gwarancja na lakier nie przepada, jeżeli chodzi o sprawy "rejestracyjne" to również nie ma problemu poniewaz jest to oklejanie i w każdym momencie możemy zerwać folie.

Reasumując mamy super wygląd, ochrone lakieru

Firma która mi oklejała pokazała zdjęcia Porsche Panamery oklejonej folią matową o wyglądzie surowej nieobrobionej blachy stalowej. Na zdjęciach wyglądało niesamowicie, podejrzewam że na żywo byłby szok. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tommi30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem