View Single Post
Stary 26-05-2013, 19:26   #1557
Hyper
ford::average
 
Avatar Hyper
 
Zarejestrowany: 16-06-2010
Skąd: Szczecin
Model: Passat B7
Silnik: 1.4 TSI 160KM
Rocznik: 2014
Postów: 84
Domyślnie Odp: Lubuski spam...

Słuchajcie szlachta, nie mogę nie pochwalić serwisu Ford Gezet w Gorzowie, gdyż uratowali mnie we wtorek z samego rana i udało się pojechać na konferencję do Krakowa. Rano na stacji w Szczecinie chciałem zatankować i nie chciała się otworzyć klapka wlewu paliwa. W szczecińskim Bemo sprawdzili na miejscu bezpiecznik - był w porządku. Mieli pełno samochodów poumawianych, więc obiecali do 16:00 naprawić mój problem, co było w zasadzie wykluczone. Szybko zadzwoniłem do Pana Maksyma (sprzedawca w Gezecie) i umówił mnie momentalnie na serwis w Gorzowie. 45 minut później zajechałem do salonu na Kasprzaka. Szybko awaryjnie otworzyli mi klapkę wlewu, wyciągnęli zepsuty element, który rygluje klapkę podczas zamknięcia auta z kluczyka i powiedzieli, że skoro i tak za miesiąc będę robił przegląd u nich, to teraz nie będą gitary zawracać, bo się spieszę w trasę i kazali odjechać i szczęśliwie dostać się do Krakowa. Naprawdę super miła obsługa, a rozliczymy się przy okazji zbliżającego się przeglądu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
THE WORLD IS MINE
Hyper jest offline   Odpowiedź z Cytatem