Temat: [Mondeo 2000-2007] Numer czesci - licznik z funkcja komputera
View Single Post
Stary 17-05-2013, 13:11   #65
Bartazz
ford::average
 
Avatar Bartazz
 
Imię: Bartek
Zarejestrowany: 18-02-2011
Skąd: Gniezno
Model: Transit MK6
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2006
Postów: 152
Domyślnie Odp: Numer czesci - licznik z funkcja komputera

Cytat:
Napisał 12345mario Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wygląda mi na to, że z końcówką GE= brak kompa paliwowego
JE= z kompem paliwowym.
Odnośnie licznika z końcówką UB nie mam pojęcia, czy podejdzie do wersji z manualną skrzynią biegów.
Czyli mogę śmiało kupować ten licznik z numerem seryjnym 1S7F-10849-JE i na 100% ma komputer pokładowy tak?
Piszę, żeby się upewnić bo nigdzie na liście z forum nie widzę tego numeru i dlatego mam obawy.

I jest jeszcze jeden który mogę kupić : 3S7T-10849 GC

Już sam się gubię i nie wiem czy nie zrobię jakiejś wtopy bo nie chcę dawać za licznik około 200zł a potem okaże się, że nie ma komputera paliwowego. (nie ma u mnie w okolicy żadnego serwisu który wgrałby mi softa a poza tym ma zepsuty przycisk zerowania km więc w grę wchodzi lepiej wymiana licznika na inny)

Wiem, że ten numer na pewno będzie miał komputer pokładowy i będzie do wersji ze skrzynią manualną ale nigdzie nie mogę takiego licznika poszukać tzn. 1S7F 10849 JF

Poradźcie co robić.....

Bump: Panowie dziękuję za pomoc.

Znalazłem licznik z numerem seryjnym 1S7F 10849 JF i analizując forum dzięki waszej pomocy ten licznik daje mi gwarancje, że ma komputer pokładowy i pasuje do mojego mondeo mk3 2001r. 2.0 tddi w wersji ze skrzynią manualną.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Bartazz ; 17-05-2013 o 13:56
Bartazz jest offline   Odpowiedź z Cytatem