View Single Post
Stary 16-05-2013, 06:47   #2
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Eco Puchar od Forda:)

Cytat:
Napisał krauker Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Temat trochę z przymrużeniem oka ...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Otóż wielu z was ma silniki EB w których są te śmieszne gwiazdki które daja puchar za ekonomiczną jazde Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z ciekawości pytam o patent na to ? Jaką jazde system uznaje za 5gwiazdkową np w kwestii zmiany biegów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gdy zmieniasz biegi jak każe komp, pucharu nigdy nie dostałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 3-4 gwiazdki to mój rekord w każdej z dyscyplin, najczęściej dwie się świecą - nie jestem eco Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem