View Single Post
Stary 14-05-2013, 16:30   #14
kuba_del
ford::average
 
Avatar kuba_del
 
Zarejestrowany: 19-01-2011
Skąd: Delmenhorst
Model: S-MAX Titanium
Silnik: 2.0 diesel 140KM
Rocznik: 2010/2011
Postów: 77
Domyślnie Odp: Fotoprzyjaciel w niemczech ;)

dobra chlopaki odbiegamy pomalutku od tematu ,ktory zapodal tutaj nam Autor...ja nie mam interesu zeby pisac tutaj nieprawde bo nie jestem ani klamczuchem ani tez nie mam talentu do bajkopisarstwa wiec napisalem co mi sie przytrafilo i jaka spotkala mnie za to kara ,tutaj kolega ma racje ze byc moze kwota mandatu byla troszke wyzsza niz przewiduje taryfikator bo byla to droga przy szkole w moim wypadku.Przyznam sie ,ze nie wnikalem w taryfikator,poprostu przyszedl Mandat ,zaplacilem i po sprawie .Wiekszosc z nas mysli ,ze Niemcy to bardzo prawy i uporzadkowany kraj..nic bardziej mylnego i przepisy mozna sobie w buty wsadzic poniewaz sa nagminnie lamane a urzednicy czy tez odpowiednie organy administracyjne klada na to przyslowiowa ..przepraszam lache..Krzysiek nie ma sensu zebysmy tutaj sie przepychali i polemizowali we dwojke ktory z nas ma racje ..Forum sluzy do wyrazania swojego zdania i swoich opini co tez obydwaj uczynilismy ..pozdrawiam Cie emigrancie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i ogolnie wszystkich pozdrawiam
kuba_del jest offline   Odpowiedź z Cytatem