View Single Post
Stary 14-05-2013, 12:03   #12
boncio
ford::expert
 
Avatar boncio
 
Zarejestrowany: 03-11-2009
Skąd: Łódź
Model: Audi Q3 Sportback/Mazda CX-3
Silnik: 1.4e 245KM/2.0 121KM
Rocznik: 2022/2019
Postów: 3,725
Domyślnie Odp: Fotoprzyjaciel w niemczech ;)

Cytat:
Napisał kuba_del Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
spock dzieki za tabelke ,ale ja wiem ile dostalem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ,zdarzenie o ,ktorym pisalem mialo miejsce na ograniczeniu do 30 km/h i jechalismy sobie w trzy autobusy gesiego i stala jakas malutka kamerka bez blysku,ktorej nie zauwazylimy nawet.... i kazdy z naszej trojki Dostal po 35 euro do zaplacenia co bylo niespodzianka wiec MOZLIWE.. szkoda ,ze nie mam kwitu ktory dostalem bo zawsze uznawalem zasade ,ze zaplacic i zapomniec ...pozdrowionka
Bo w Niemczech ograniczenia do 30km/h rządzą się swoimi prawami i w ich przypadku tabelka jest inna, kary znacznie wyższe i żadne wykroczenie nie jest tolerowane, więc oboje macie rację. Takie ograniczenia stawia się przy szkołach lub miejcach gdzie chodzą dzieci itp. i każdy tam to respektuje.
Inna sprawa, że gdy jest 50 w mieście, to większość jeździ do 20 więcej, bo mandat mały i punktów brak.
boncio jest offline   Odpowiedź z Cytatem