View Single Post
Stary 06-05-2013, 09:59   #4
koni53
ford::beginner
 
Avatar koni53
 
Imię: konrad
Zarejestrowany: 18-01-2013
Skąd: kraśnik
Model: Renault Scenic
Silnik: 1.9 dTi
Rocznik: 1999
Postów: 37
Domyślnie Odp: Mk3 2,5 V6 - spalanie benzyny/gazu

Cytat:
Napisał abbazabba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak go kupowałem to trip pokazywał 11,2 i chyba był to zbiór z wielu miesięcy. po resecie wychodzi mi ok. 13 na tripie. robię głównie krótkie trasy do 20km.
Powiedz czy jest jakieś zagrożenie dla silnika(lub dalszej jazdy) jeśli na tripie zasięg zejdzie do zera, mimo iż wskazówka pokazuje że paliwo jeszcze jest?
myślę,że nie ,bo trip troche głupieje na lpg.zasięg schodzi,ale paliwa nie ubywa przecież.denerwuje to trochę,bo piszczy jak jest już mało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. powinieneś też zauważyć,że trip powinien korygować sobie zasięg(albo zasięg nie schodzi albo dodaje sobie kilometrów) jeśli średnie spalanie się jakoś znacząco zmienia.na krótkich trasach też mi tak pokazywał,a nawet więcej (14-15l),na autostradzie do Italii zszedłem nawet do 8,3l/100 km,a gazu faktycznie wychodziło 9,5l/100 km. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
mondeo mk2 green juice ghia v6 -była ... nie zapomniana
koni53 jest offline   Odpowiedź z Cytatem