View Single Post
Stary 14-04-2013, 12:28   #1
serek87_87
ford::amateur
 
Imię: kamil
Zarejestrowany: 30-10-2012
Skąd: zielona góra\trzebiatów\sepólno krajeńskie
Model: focus mk1
Silnik: 1.8 tddi
Rocznik: 2000
Postów: 2
Domyślnie po przejechaniu malego odcinka drogi nie chce odpalac

witam.
problem jaki mnie meczy(w sumie to mojego focusika) wyglada nastepujaco. w nie dawnym czasie zostal u mnie naprawiony sterownik wtryskiwaczy poniewaz auto od dluzszego czasu nie odpalalo odrazu tylko musialem go meczyc i meczyc i dopiero za ktoryms razem auto odpalalo, az do czasu jak odpalil i zgasl. sterownik wyslany do Rumi-(do serwisu jaki sie polecal na allegro) na nastepny dzien wrocil, zamontowany zostal skasowane bledy i bylo ok. ale tylko przez 3 dni poniewaz wrocil stary objaw czyli gdy jest cieply to pali na dotyk ale gdy np przejade sie nim maly odcinek drogi tak ze silnik sie nie nagrzeje i go zgasze to mam problem z jego ponownym odpaleniem i dopiero za ktoryms razem zaskakuje. co moze byc tym spowodowane????
dodam jeszcze ze bylem na kompie ponownie wyszly dwa bledy ktore zostaly skasowane przez mechaniora(nie wiem jakie nie pokazal dziad jeden Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) i od tamtej pory bledow nie wykazuje a dalej zle pali.
serek87_87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem