View Single Post
Stary 12-04-2013, 08:24   #1168
dbdrag
ford::advanced
 
Avatar dbdrag
 
Zarejestrowany: 22-11-2009
Skąd: Sulejów
Model: mondeo
Silnik: tdci 131ps
Rocznik: 2002
Postów: 236
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - po raz kolejny.

Cytat:
Napisał dariusz060585 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.Wracając do mojego problemu to jedno wykluczam czyli zwarcie wtrysków.Wszystkie są ok wiec nastepma rzecz to muszę te pozostałe dwa wymienione wtryski sprawdzić i zobaczymy co mechanik na nie powie;/ Aaa co jeszcze nie wspominałem pobralem troche paliwa prosto z pompy no i nie widziałem tam żadnych opiłków wiec mam nadzieje ze z pompą ok lecz nie wiem co z sterownikiem pompy ze błąd z tąd ni z owąt wyskoczył.Wiecie moze ile ten sterownik kosztuje bo słyszałem ze koło 600zł i który to bo podobno na dole??
Jeżeli chcesz sprawdzić paliwo na obecność opiłków to wyjmij filtr paliwa znajdź idealnie czyste naczynie i spuść paliwo z filtra, tam na dole filtra jest takie pokrętło specjalnie do spuszczania paliwa,no chyba iż jesteś manualnie tak zdolny to możesz to zrobić bez wyjmowania filtra, ale musisz zachować idealną czystość. Czekasz chwile aż paliwo się ustoi i bierzesz lupę,szkło powiększające i szukasz opiłków nawet najmniejsze ślady opiłków kwalifikują pompę do regeneracji bo w przeciwnym razie szkoda regenerować wtryski
dbdrag jest offline   Odpowiedź z Cytatem