View Single Post
Stary 09-04-2013, 20:48   #18
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: Przedspot Kryspinowy z 19 na 20.04 czyli melanż knajpowy

Cytat:
Napisał Haze_:) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bo my... kobiety Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.... mamy mały pomysł aby było to miejsce, gdzie można posiedzieć, coś zjeść i wypić i ...potańczyć troszkę.
Co Panowie na to?

Znalazłam coś takiego:
http://www.pubpodkowa.pl/pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja jestem na tak ... ale może tubylcy wypowiedzą się czy nie ma fajnego lokalu gdzieś bliżej noclegowni ? ...
Wiem że Kazimierz to piękna i mega imprezowa dzielnica Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale może coś fajnego też na Bronowicach jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chodzi mi o to żeby nie błąkać się po mieście po ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem