Temat: [Kuga 2013-2020] Test nowego modelu
View Single Post
Stary 02-04-2013, 20:58   #10
Alexander25
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-11-2008
Skąd: Warszawa
Model: mustang gts/taurus sho/grand marquis/taurus flex/zx4
Silnik: 5.0V8/3.2V6/4.6V8/3.0 V6/2.0
Rocznik: 95/95/92/05/05
Postów: 60
Domyślnie Odp: Test nowego modelu

Sprawdzaliśmy auto w różnym terenie i samochód działał jakby napęd był tylko na przednią oś. Ja obstawiam, że te auta z inteligentnym systemem 4x4 inaczej reagują niż typowe terenówki z tzw. reduktorem. Jak dla mnie nie było czuć tego napędu 4x4. Nie było go czuć podczas ruszania jak np w Audi tt czy fordzie f150 z napędem 4x4. Jeśli się załączył to nie dało się tego wyczuć

Bump:
Cytat:
Napisał robo007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hmmmm w wersji ze 163 konnym silnikiem napęd jest tylko 4x4 (może po prostu działał tak sprawnie iż tego nie zauważyliście Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ), a co do Twojego uwielbienia aut z USA to Kuga na rynek europejski została (z tego co pamiętam) wprowadzona rok po sukcesie jaki osiągnęła w USA. Tam nazywa się inaczej - Ford Escape Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. (zostałem uprzedzony ze swoim spostrzeżeniem). W wersji z USA ma inne lampy z tyłu, z przodu brak mu LEDów do jazdy dziennej - parę postów wcześniej ktoś zauważył wolne miejsce między kierunkowskazami a halogenami - tam są światła do jazdy dziennej w USA no i troszkę inaczej wygląda konsola środkowa - inne audio i większy LCD do navi, a i na ich rynek jest jeszcze wersja hybrydowa.
Co innego sukces na nowatorskie rozwiązania jak np nagroda car of the year w USA dla taurusa I i drugiej generacji a co innego świetna sprzedaż bo auto jest małe i mało pali i za najmniejszą kasę oferowało najwięcej. Nie należy tego mylić.Ford escape był hitem bo palił połowę tego co expedition z 5.4 chyba silnikiem w czasie największego kryzysu i nie było czego innego wybrać w segmencie.
Kuga powinna się dobrze sprzedać bo ma wyższą jakość wykonania niż inne konkurencyjne modele do tego jest dużo bardziej wygodna. Silnik diesla spisywał się świetnie nie brakuje mu mocy w trasie i po mieście chodzi super czego nie można powiedzieć o paru konkurencyjnych autach(nie piszę o tym ale testowałem jeszcze inne auta). Prawda jest taka, że jeśli ktoś będzie szukał prawdziwego SUV'a to kupi Expedition, Navigatora, Suburbana czy Escalade a nie auto wyprodukowane w Europie z silnikiem diesla. Nie ma co się w tej sprawie co oszukiwać. Kuga stanowi konkurencję dla SUV'ów z Europy czyli aut, które tak naprawdę suvami nie są a tylko są tak nazywane przez znawców motoryzacjiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na nasze warunki te SUV'y z Europy wystarczą chyba, że ktoś chce ciągnąć dużą łódź czy burzyć domyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Wydaje mi się, że Ford Edge będzie w Polsce większym hitem niż Kuga ale zobaczymyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bawiłem się wersją amerykańską i muszę przyznać, że jest to fajne auto.
Alexander25 jest offline   Odpowiedź z Cytatem