View Single Post
Stary 25-03-2013, 10:29   #386
slick
ford::advanced
 
Imię: Mat
Zarejestrowany: 16-06-2011
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: 2.5 RS
Rocznik: 2010
Postów: 281
Domyślnie Odp: Czas się rozglądać - opony na lato i ...

Cytat:
Napisał cliner Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Do mojego miałem te Kumho na przedniej ośce przez rok,zrobiłem jakieś 15tys.km,fakt troszkę ich czasami nie oszczędzałem...powiem jedno,że gdybym nie dostał ich nowych przy zakupie auta...to ich wygląd po roku świadczy o ich niskiej jakości..Właśnie poszły do utylizacji..Teraz potestuję Dunlop Sport Maxx RT-235/45/R18.Wymieniłem w czwartek komplet czterech...trzymają asfaltu jak przylepione...na mokrym ok...zakręty ok.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie ma porównania jeśli chodzi o Kumho i Dunlop. Model Maxx RT ma świetne wyniki w testach jeśli chodzi o hamowanie ma suchej i mokrej nawierzchni trzyma się toru jazdy i bardzo dobrze reaguje na nierówności. Jedyny mankament w testach to właśnie ścieralność, podobno opony szybciej się ścierają, ale nie sądzę, żeby to był kolosalny problem bo są dobre osiągi a przy tym nie jest źle ze spalaniem paliwa w testach choć na etykiecie widnieje nota E. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdro,
slick jest offline   Odpowiedź z Cytatem