Temat: [Mondeo 2000-2007] bardzo wysokie spalanie tdci
View Single Post
Stary 20-03-2013, 10:44   #411
Mario373
ford::beginner
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 01-09-2009
Skąd: Strzegom
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2004
Postów: 43
Domyślnie

A komputer dodaje czy odejmuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Już po tygodniu można wnioskować jaki apetyt autko ma na paliwo, fakt lepiej zatankować do pełna wyjeździć parę setek i znów zatankować bardziej dokładne.
Można też po wskazaniach komputera + 1, 2 l

Cytat:
Napisał Ricz1927 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
problem jest w tym ze nie wiem czy mam zaslepiony EGR bo mam samochod od ponad tygodnia dopiero, z faktur co dostalem do auta wynika ze mam wymieniony: aku, sprzeglo, dwumase, amorki i sprezyny. na temat turbiny nic nie wiem, a jesli chodzi o kopcenie to u mnie wcale nie dymi ani na czarno ani na zaden inny kolor obojetnie jakbym nie jechal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak nie kopci to dziury w dolocie nie masz i wtryski raczej OK przynajmniej końcówki.
Czy masz zaślepiony EGR dowiesz się jak rozkręcisz i zobaczysz blaszkę zaślepiającą, tu masz link gdzie dowiesz się jak wyczyścić dolot i EGR, u ciebie jest jak się nie mylę z tyłu
Jeszcze pytanko o temperaturę trzyma dobrze?
Ja szykuję się w piątek na wymianę dużego termostatu i jak będę miał chwilę to zrobię próbę przelewową a w drodze zrobię pomiary ELM 237 z otwartym i zaślepionym EGRem MAF, MAP
Może tu czegoś się dopatrzę

Ostatnio edytowane przez jvc ; 20-03-2013 o 15:01
Mario373 jest offline   Odpowiedź z Cytatem