Temat: [Mondeo 2007-2014] Wymiana filtra paliwa (diesel) w 2.0 TDCi
View Single Post
Stary 03-03-2013, 20:34   #59
wojta2010
ford::average
 
Imię: WOJTEK
Zarejestrowany: 27-11-2011
Skąd: crawley
Model: mondeo MK4
Silnik: 2.2 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 102
Domyślnie Odp: Wymiana filtra paliwa (diesel)

Cytat:
Napisał Sebastekatowice Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja też się namordowałem bo nie poczytałem na forum pierwszy raz zresztą. Wymieniłem filtr i patrzę a gruszki nie ma no i była jazda po około 4 godzinach udało się odpalić. Stworzyłem własny wynalazek do odpowietrzenia, następnym razem będzie ok. Zgadzam się z Wojo666 inżynierom z Forda trzeba pogratulować udoskonaleń. Wcześniej miałem dwie Laguny i nie było takich dziwnych wynalazków.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sprobujcie wymienic w dieslu 2.2 hahah to jest dopiero zabawa polecam wszystkim ktorzy wezma sie za wymiane filtra na wylocie z niego podlaczyc urzadzenie do odsysania plynu hamulcowego jak pojawi sie diesel potem podlaczyc wszystko odpalic i zapomniec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zreszta chyba wszystkie fordy maja problem z odpaleniem po wymianie filtra co dziwne mits outlander z tym samym silnikiem 2.2 nie co jest bardzo dziwne
wojta2010 jest offline   Odpowiedź z Cytatem