Temat: [Focus 1998-2004] czy to pompa paliwa?
View Single Post
Stary 03-03-2013, 18:59   #6
yarosyaros
ford::average
 
Avatar yarosyaros
 
Imię: Jarosław
Zarejestrowany: 03-12-2012
Skąd: Lublin
Model: FOCUS
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2001
Postów: 197
Domyślnie Odp: czy to pompa paliwa?

Cytat:
Napisał adamcewicz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam, mam problem z focusem 1.8 tddi.
otóż od kilku dni mam problemy z odpalaniem, pierwszy rozruch po nocy bez problemu, ale gdy np. jadę do sklepu i gaszę go na dosłownie 5min, już nie chce odpalić. dopiero za 2-3 razem odpali.
sądzę, że to jest pompa paliwa, a raczej jej układ sterowania choć mogę się mylić.
dodam,że aku i świece nowe.
czy ktos miał już taki problem?
Może zapowietrza Ci się.

Bump:
Cytat:
Napisał Kamil33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pompa albo wtryski ,a co może przewody albo świece?,jaki pisałem wcześniej nic konkretnego się tutaj nie dowiesz zostaniesz za chwilę odwołany przez moderatora do szukajki mimo że ktoś miał już tutaj taki przypadek to jest taka tradycja ,poszukaj na innych forach Forda ja mając problemy ze swoją foką pomoc znalazłem na wielu innych nawet nie Fordowskich.
Kolego takie zasady są na każdym innym forum, a na tym jak i na innych jest wystarczająca ilość informacji, porad oraz opisu usterek. Trzeba tylko umieć korzystać z forum.
__________________
TDCI to ZŁO!!.
yarosyaros jest offline   Odpowiedź z Cytatem