View Single Post
Stary 27-02-2013, 09:24   #4
Elminster
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-02-2013
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2,0 Duratec
Rocznik: 2008
Postów: 13
Domyślnie Odp: Dobre i porządne pranie tapicerki gdzie w Krakowie??

Cytat:
Napisał Delwazon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A czy ktoś poleci firmę której nie jest właścicielem/pracownikiem, tylko z której korzystał i był zadowolony?
Ja ostatnio rozglądałem się za taką usługą, a że mieszkam pod Krakowem myślałem, że Auto Błysk z Myślenic będzie opcją dobrą i tanią.
Podjechałem zerknąć na cennik, ale karteczka "Zaraz wracam tel:xxx-xxx-xxx" mnie zniechęciła...
Służbowe auto myję w Krk na Kniaźnina (tylko mycie zewnętrzne i odkurzanie z wycieraniem plastików i odtłuszczaniem szyb mój pracodawca sponsoruje) ale robią to całkiem sensownie, szybko i jak dla mnie tanio (komplet 50zł). Nie wiem jak u nich z poważniejszymi usługami.
Pod namiarami które podałem byłem prywatnie i co do jakości nie miałem zastrzeżeń. Poza tym korzystałem czasami z dwóch myjni - jednej przy ul. Prandoty - bardzo solidne mycie w cenie około 70 zł (tapicerka ekstra koszt), oraz w myjni koło Obi na Bora-Komorowskiego - cena 49 zł w promocji - tapicerka ekstra płatna.
Elminster jest offline   Odpowiedź z Cytatem