View Single Post
Stary 25-02-2013, 16:25   #1
sopel_snk
ford::amateur
 
Imię: Rafi
Zarejestrowany: 15-09-2011
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI 115 km
Rocznik: 2004
Postów: 2
Domyślnie (nie) Typowy przypadek nierównej pracy diesla Mondeo 2.0 TDCI 115 KM

Witam, szukałem trochę w internecie i na forum, ale nie znalazłem mojego przypadku. Mianowicie , przy odpaleniu zimnego silnika auto pracuje równo, ma podwyższone obroty, ale to normalne przy tych temp. ale gdy juz wyłączy mu się ssanie silnik pracuje nierówno przenosi drgania na całe auto, dodam ze obrotomierz pracuje jednostajnie przy tych drganiach, żadna sprężynka się nie swieci, a za autem nie ma najmniejszego dymka , słychac natomiast w okolicach filtra paliwa cos w rodzaju brzdękania i mam wrażenie ze jest słabszy (na biegu 2 bez gazu po prostym ma problem wczesniej nie miał). Podczas pracy popuściłem dopływ do wtrysku pierwszego z lewej no i jak ręką odjął Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zakreciłem i to samo , zrobiłem to samo z nastepnym i dokładnie było tak samo. Nie wiem co to, wtryski były regenerowane jakies 35 tys km temu cały czas jezdze na dobrym paliwie filtry zmieniane jakies 4 tys km temu . Nie ma problemu z odpalaniem . Gdy juz się silnik rozgrzeje pracuje równo i nie dymi, ale nadal jest słabszy.

Co waszym zdaniem dolega Mundkowi >?

Pozdrawiam

MK3 2004 2.0 TDCI 115 km
sopel_snk jest offline   Odpowiedź z Cytatem