Temat: [Transit 2000-2006] Klimatyzacja na tył
View Single Post
Stary 21-02-2013, 09:06   #44
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,993
Domyślnie Odp: Klimatyzacja na tył

Cytat:
Napisał kubasta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"brakuje ci tylko odejścia na grubym przewodzie w miejscu zagięcia w kształcie litery "U"" Jakiego odejścia mi brakuje ?? bede musiał je dorabiać ? przy grubym przewodzie ? czy ten przewód nie musi mieć nic dospawywane bo nie do końca rozumiem.
Jest ok - brakuje tego odejścia w przewodach obecnie zainstalowanych na samochodzie, a w kupionych (na zdjęciu) właśnie jest - i o to chodziło. Te odejście - poprzez brakujący jeszcze krótki odcinek, idzie do punktu "C" na rysunku i łączy się tam z wiązka idącą na tył (którą masz).
Czyli: wiązka przewodów ze zdjęcia którą kupiłeś, jest prawie identyczna jak ta zainstalowana na samochodzie, różnie się tylko tym odejściem na tył samochodu. Na rysunku zaznaczyłem te odejście na tył...

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Aby podłączyć wiązkę idącą przez cały samochód na tył (którą już masz) z tym odejściem - potrzebny jest jeszcze krótki, ale mocno powyginany fragment łączący. Na rysunku jest jednak trochę inaczej niż u mnie w rzeczywistości. Więc go trochę poprawiłem...
Na rysunku ten brakujący odcinek (idący do p. "C") zaznaczyłem na niebiesko (nie jest krótki - ma ok 50 cm), ten czerwony - to jest te brakujące odejście, które masz już w tym nowo kupionym przewodzie (tak jest także u mnie).
Przewodu oznaczonego 10 i zakończonego końcówką "A" u mnie nie ma w ogóle (przekreślony na zielono).
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał kubasta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
przewód numer 4 mam, na wcześniejszych zdjęciach jest zamieszczony na stronie 3 na samym dole pierwsze zdjecie.
Ale on chyba jest do wersji bez tylnej klimy, bo nie widzę odejścia do którego podłącza się przewód 9 (na rysunku zaznaczyłem odejście na fioletowo). Chyba że odejście to jest to coś - na zdjęciu niżej - w czerwonym kółku? Jeżeli tak, to jest ok...

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

=========================

Czyli zostały do zdobycia: cienki przewód oznaczony 9 i gruby oznaczony na niebiesko.
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 21-02-2013 o 13:04
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem