View Single Post
Stary 20-02-2013, 05:51   #7
mariuszmajewski
ford::average
 
Imię: Mariusz
Zarejestrowany: 27-07-2009
Skąd: Mrozów
Model: Mondeo
Silnik: 2.2 TDCi 155KM
Rocznik: 2006
Postów: 68
Domyślnie Odp: Kalendarz 2014 - cykliczny konkurs

Ja nie decyduję o pogodzie, więc mnie o to nie obwiniaj.
Założenie było takie, że temat na zdjęcia na dany miesiąc będzie otwarty od pierwszego dnia do połowy miesiąca, po tym czasie będzie głosowanie na zgłoszone zdjęcia. Wyjątkiem był temat na styczeń/luty - założony dość późno oraz będzie na listopad/grudzień - zostanie otwarty początkiem listopada i w połowie listopada zamknięty. Na koniec listopada potrzebne są wszystkie zdjęcia główne.
W tym przypadku nie mamy wybranych zdjęć na styczeń/luty - "dogrywkę" na szukanie zdjęć zrobimy w okresie późniejszym. Może połączymy z marcem i wybierzemy od razu 3 zdjęcia zimowe? Czekam na propozycje.
Cytat:
Napisał Miras. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
BTW : zechciej zauważyć, że od dnia otwarcia tematu do dnia jego zamknięcia, śniegu praktycznie nie było - więc co mieliśmy fotografować ? watę ?
Były na forum prezentowane zdjęcia kolegi ^Rob (jak dobrze pamiętam), i auto i śnieg były. Nie wrzucał do tematu, bo nie miał obowiązku (jak zresztą nikt), a ja zmuszać nie będę.
__________________
Mondeo Titanium X Hatchback Denso Navi, Phone, Voice Command, CB President
Bądź NIEBIESKI zarejestruj się.
mariuszmajewski jest offline