View Single Post
Stary 15-02-2013, 08:31   #3370
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał pogan666 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To była naprawdę wyczerpująca odpowiedź Dzięki za pomoc Masz racje zrobię tak jak napisałeś i przeczytam ponad 300 stron starych postów żeby znaleźć jakąś wzmiankę podobną do mojej. I nie rozumiem dlaczego miałem przeczytać artykuł o znaku zapytania ? przeszkadzają ci dwa znaki zapytania na końcu zdania ?? Jeszcze raz dziękuję za pomoc
proszę bardzo,
wiesz po to ludzie właśnie piszą na forum żeby nie trzeba było za każdym razem odpowiadać na to samo pytanie...
jak ci się nei chce poświęcić chwili na znalezienie odpowiedzi to dlaczego ja miałbym to za ciebie zrobić?? i wierz mi da się przebrnąć przez cały temat - sam to zrobiłem zanim napisałem pierwszego posta w tym temacie...
Cytat:
Napisał Deryll Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wcale się nie dziwię że czasami nerwy puszczają.
to nie są nerwy to zwyczajne przestrzeganie zasad netykiety i forum...
najpierw czytam a potem pytam... a nie "zapytam to ktoś za mnie odwali robotę"
to jest zwykły brak szacunku do innych użytkowników tego forum
poza tym odpowiedziałem na problemy które poruszył...
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem