View Single Post
Stary 13-02-2013, 23:02   #3362
pogan666
ford::amateur
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 13-02-2013
Skąd: Police
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 2
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Witam.Jestem tutaj nowy i chciałbym się zapytać czy warto czipować mondeo 2.0 TDCi rocznik 2009, 115 koni, przebieg 145tyś. dopiero co go kupiłem ale już stwierdzam że jest trochę za słaby dla mnie.Pracuję w Danii i co tydzień przyjeżdżam na weekend, dużo poruszam się po autostradach i zależy mi żeby był trochę szybszy.Czy są jakieś skutki uboczne itd. autko jest w świetnej kondycji (przynajmniej tak wykazał pierwszy przegląd w PL ) robie dużo kilometrów a nie chcę zajechać autka tylko dlatego że je zawirusowałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jestem kompletnie zielony w tym temacie a wiem że dużo tutaj specjalistów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mam nadzieję że znajdzie się ktoś chętny i pomoże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może jakiś dobry specjalista ze Szczecina lub okolic ?? kogo polecacie ?? pozdrawiam serdecznie i czekam na pomoc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pogan666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem