View Single Post
Stary 10-02-2013, 20:30   #5
Perun
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ford Focus MK2 FL 1.8 tdci 2010 - zakup w multisalonie (auto park) w Baranowie)

W multisalonie twierdzą z dużym naciskiem na słowo "twierdzą", że samochód nie był robiony, a jego historia napraw jest czysta. No chyba o wydruk historii napraw i przeglądów można żądać? Jak zwykle będzie to dla nich problem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. W tygodniu ich nawiedzę i się przyjrzę zderzakom jeszcze raz. Dzięki za czujność Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A jak jest z nakrętkami kół. Tylko jedna nakrętka na 20 sztuk jest taka jak w linku
http://www.ford-esklep.pl/pl/p/Nakre...029-kryta/3023
Pozostałe są takie ciemne odkryte i ... po prostu brzydkie. Na prawym przednim kole na jednym ze zdjęć trochę widać. W ogóle nie pasują do alufegl. Czytałem na forum, że świecące nakładki się gubią, ale aż na taką skalę?

Jak działa kontrola przyczepności podczas ruszania w focusach? Miałem okazję jechać nim w śniegu, a założone były letnie opony. Przyczepność była naprawdę kiepska i nie zauważyłem, żeby podczas porządnego buksowania kół była redukowana moc. Tylko kontrolka do mnie radośnie mrugała. Wjchałem w zaspę o głębokości 5 cm i STOP. Bez pchania się nie obyło (wyjazd z "zaspy" był na wstecznym) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem