View Single Post
Stary 10-02-2013, 13:47   #1
Perun
 
Postów: n/a
Domyślnie Ford Focus MK2 FL 1.8 tdci 2010 - zakup w multisalonie (auto park) w Baranowie)

Witam wszystkich Forumowiczów!

Oglądałem ten samochód i wpłaciłem już zadatek. Teraz czekam na odbiór i mam wątpliwości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

http://multisalon.pl/?action=showAdvert&idAdvert=740

Co Wasze czujne "OKO" widzi? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Prośba o ocenę.

Zauważyłem kilka tematów do wyjaśnienia ze sprzedającym. Udzielił mi on kilku wyjaśnień - niestety ich uzyskanie nie było takie łatwe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Dlatego wolę je zweryfikować:

- zadymiony lewy przedni reflektor - widać na zdjęciach. Sprzedawca w salonie twierdzi, że to wina zamontowanej zbyt mocnej żarówki postojowej W5W (5 wattów). Podobno fabryka zakłada 5W, a powinna być żarówka 3W, która jest dostępna tylko i wyłącznie w salonach forda. Jest możliwe, aby fabryka wsadzała niewłaściwe żarówki, które uszkadzają reflektor? Spotkał sie ktoś z takim zadymieniem?

- wyciek oleju. Po "gorącym" mailu podobno naprawili źródło wycieku (jeszcze nie oglądałem). Wymienili "oring prowadnicy miarki oleju". Czy to częsty przypadek wycieku oleju?

Dzięki i pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem