Temat: [Mondeo 2007-2014] różnica 2007-08 wygląd zewnętrzny
View Single Post
Stary 10-02-2013, 10:30   #1
rjpl
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 06-02-2013
Skąd: polska
Model: nie ford
Silnik: 3
Rocznik: 05
Postów: 2
Domyślnie różnica 2007-08 wygląd zewnętrzny

Witam
jest to mój pierwszy post także, witam jeszcze raz wszystkich serdecznie

prawdopodobnie będę kupował mondeo mk4 2007-08 w benzynie raczej 2.0 kombi i chcę trafić model nie bity Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

szukałem na forach i ogólnie w necie ale nie mogę znaleźć, a mianowicie
poszukuję zdjęć zewnętrznych forda mondeo mk IV z lat 2007-2008, niektóre modele mają np chromowany cały grill a inne np chromowany grill i ramki na zderzaku z przodu i teraz moje pytanie czy jest to uzależnione od wersji ?

Poszukuję takich informacji by nie wpaść na minę tzn. są "magicy" dla których włożenie części od nowego modelu załóżmy po FL nie stanowi problemu w włożenie do tych sprzed FL i część samochodu jest po FL a część przed Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a mi chodzi o oryginał

i tak na koniec po lekturze forum forda mondeo a także vw passat skłaniam się ku mondeo, ale żona coś nie bardzo ona woli passata variant'a, mondeo ma prostą konstrukcję silnika 2.0 dość stara ale wg. mnie mało awaryjna, a passat te silniki tsi niby dobre ale jak przyjdzie nam do głowy założyć lpg to... mondeo idealnie się do tego nadaje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rjpl jest offline   Odpowiedź z Cytatem