View Single Post
Stary 26-01-2013, 14:28   #2
Stasqe
ford::beginner
 
Imię: Stasiek
Zarejestrowany: 20-02-2012
Skąd: Gdańsk
Model: FF2FL '08
Silnik: 1,6 TDCi 109km
Rocznik: 2008
Postów: 9
Domyślnie Odp: Fiesta 2002r zgasła i nie odpala

Co nastąpiło dalej:

1. Jak chwilę (kilka godzin, lub dni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) postoi, kręci i tak jakby próbuje załapać - ale bez większych sukcesów. Robi tak 3-4 razy potem nie ma żadnej reakcji.

2. Wymieniłem ten przewód paliwowy, który lubi się przecierać i tym samym unieruchomić pojazd, filtr z grzałką też wymieniony. Nadal bez sukcesów.

3. Coś co powinienem zrobić na początku - sprawdziłem ustawienie rozrządu wg blokad - wszystko się zgadza...

4. Wymienione czujniki: położenia wału i wałka rozrządu...

5. Odczyt komputera : bez błędów. Screen przed kręceniem rozrusznika:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Screen podczas kręcenia:
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Martwi mnie parametr: Kąt wyprzedzenia wtrysku 118-119st....
Ktoś wie, jak go się reguluje, co go reguluje, skąd są sczytywane te wartości?

Wielka prośba do kogokolwiek, kto ma możliwość, podłączenia i zrobienia screena tych parametrów, żeby porównać ze sprawnym pojazdem... Mi już ręce opadają... Nie mam za bardzo kasy, żeby oddać do jakiegoś warsztatu, który się zajmuje tdci/hdi lub aso.... Każda wskazówka jest cenna....
Stasqe jest offline   Odpowiedź z Cytatem