View Single Post
Stary 18-01-2013, 22:17   #305
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,163
Domyślnie Odp: Super Soft do ELM327 dla naszych Fordów !

Cytat:
Napisał leonov Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No dobra ale mayak napisał "- kupić (np. na allegro) odpowiednie (diesel lub benzyna, mały lub duży wyświetlacz)" czyli jak obecnie mam mały wyświetlacz i silnik diesel to taki sam mam kupić poliftowy, czyli z małym wyświetlaczem do diesla dobrze rozumiem ? ... tyle że takich jeszcze nie spotkałem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Proponuję wydzielić wątek zegarów z tematu o Elmconfig bo faktycznie robi się bałagan.
to ja tak jeszcze w nawiązaniu do tematu wymiany zegarów:

POTRAFIĘ ZAPROGRAMOWAĆ IMMOBILIZER W ZEGARACH!!!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

więc jeśli ktoś chce, to zapraszam na priv! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

jeśli komuś bliżej do Katowic na programowanie immobilizera, to zapraszam do kolegi TEDI_K

(takie małe konsorcjum...) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pod powyższym rozumieć można zarówno wymianę zegarów na inne - w tym przedliftowych na poliftowe jak i programowanie kluczyków w immo.
Aby nie było niejasności - nie ma możliwości cofania licznika! Przy wymianie liczników ustawiany jest przebieg z licznika demontowanego, natomiast licznik "nowy" musi mieć przebieg mniejszy! Inaczej zostanie przebieg z "nowego" licznika.
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM

Ostatnio edytowane przez jvc ; 19-01-2013 o 06:54 Powód: Czcionka nie mieści się na ekranie
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem