Temat: [Mondeo 2000-2007] Jaki olej lejecie? 5W30?
View Single Post
Stary 21-12-2012, 13:05   #184
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Odp: Jaki olej lejecie? 5W30?

Ja pytam o argument odnośnie faktów a nie jakieś gdybanie co gdybym miał, co gdybym lał.
Podałem skład i skład jest oczywisty. Na prawdę stać Was tylko na gdybanie nic więcej? Możesz sobie wlać nawet olej z Lidla i też będziesz jeździł.
Rustin gdyby mi zależało aby podać właściwą nazwę to bym wszedł na byle jaki olej na google i sprawdził dokładny skrót więc się tak nie podniecaj. Wyraźnie napisałem że nie pamiętam nazwy - to tak trudno zrozumieć że można nie pamiętać ?
Nie bądźcie takimi hejterami, bo właściwie jeszcze żadnego sensownego argumentu nie widziałem który mi mi pokazał że nie warto lać ten olej, za to po składzie widać że jak najbardziej warto, chociażby dla tego aby zabezpieczyć silnik MolibdenemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście mogę zrozumieć że macie brak wiedzy i stąd wydaje się Wam że lanie takiego oleju jest zbędne. Niech wszyscy leją Forda po co kupować Cstrola, Mobila skoro to właściwie jedno i to samo jedynie mają lepszą reklamę na którą ludzie dają się nabrać(dobra reklama jak widać miesza w głowach a to skład się liczy).
EOT

Ostatnio edytowane przez SrebnaStrzała ; 21-12-2012 o 15:08
SrebnaStrzała jest offline