Temat: [Mondeo 2000-2007] Zmiana halogenów na xenony
View Single Post
Stary 18-12-2012, 18:38   #26
Zawika
ford::professional
 
Avatar Zawika
 
Zarejestrowany: 21-12-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo Sedan Ghia
Silnik: 2.0 TDDI
Rocznik: 2001
Postów: 1,362
Domyślnie Odp: Zmiana halogenów na xenony

Cytat:
Napisał hirotaro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie wiem czy dobrze pamiętam ale w MK3 trzeba to aktywować w serwisie lub IDS/WDS-em w jakimś wartsztacie, świta mi że po odpięciu aku te ustawienia się tracą
Oryginalne i sprawne ksenony zawsze się ruszają i nic nie trzeba wcześniej aktywować, bo zrobione jest to w fabryce przed wyjazdem auta do właściciela.
Osobiście wiele razy odpinałem akumulator i wymieniałem palniki. Po takiej operacji ksenony nadal się ruszają

Cytat:
Napisał Przema Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u mnie jednak to robią Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. delikatnie i powoli
Dokładnie.
Zawsze tak robią po odpaleniu zapłonu. Najlepiej widać to , gdy autkiem staniemy przed jakąś ścianą.
Stojąc na zewnątrz, obracamy (przez otwarte okno) kluczyk w pozycję zapłon... i widać poruszający się na ścianie strumień światła.
__________________
POZDRAWIAM.
Zawika jest offline   Odpowiedź z Cytatem