View Single Post
Stary 14-12-2012, 13:05   #14
Wojdar
ford::beginner
 
Avatar Wojdar
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 13-05-2011
Skąd: Warszawa
Model: S-Max Titanium
Silnik: 2.0 TDCI 150 KM
Rocznik: 2017
Postów: 20
Domyślnie Odp: Przy dodawaniu gazu samochód się dławi - automat

@liosty,
w ABSCar serwisowałem już kilka swoich Fordów. Kiedyś rzeczywiście się przykładali do pracy, ale spoczęli na laurach i zaczynają olewać klienta.
U mnie np. podczas odgrzybiania klimy nalali tyle piany, że zatrzymał się wiatraczek od nawiewu i usilnie próbowali mi wmówić, że nawiw juz wcześniej nie działał. Dopiero jak zrobiłem awanturę właścicielowi, że mamy środek lata i po to do nich przyjechałem odgrzybić klimę, że korzystam z niej - po co miałbym to robić, gdyby nie działał nawiew. Po tej awanturze niechętnie, ale wzięli się panowie do roboty i rozebrali tunel by dostać się do nawiewu. Okazało się że miałem rację, że piana zatrzymała wiatrak, nie mogli na początku go uruchomić, dopiero ktoś wpadł na pomysł, by zmienić mu biegunowość i wiatrak ruszył w drugą stronę, potem prawidłowa biegunowość i już zaczęło działać. Wszystko to oczywiście się działo w moim poprzednim Mondeo. Na pożegnanie nawet słowa przepraszamy, ani pocałuj mnie w du.. .
Mój ojciec też na ostatnie u nich wizyty narzekał.
Było jeszcze kilka podobnych przypadków, ale nie będę się już rozwodził. Wystarczy też poczytać o serwisach w Strefie Warszawskiej, a rozjaśni Ci to trochę temat, a przy okazji zobaczysz tam, że inni też polecają ten serwis co ja. Zresztą z tego forum się o nim dowiedziałem, przeniosłem serwisowanie swoich Fordów do Moto-Bulla i jestem również bardzo zadowolony, czego innym też życzę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wojdar jest offline   Odpowiedź z Cytatem