View Single Post
Stary 30-11-2012, 16:56   #18
waldekch
ford::amateur
 
Imię: waldek
Zarejestrowany: 30-11-2012
Skąd: warszawa
Model: KUGA
Silnik: 2,0 Tdci
Rocznik: 2010
Postów: 1
Domyślnie Odp: ABSCAR , nie dziękuje ...

Witam forumowiczów
Jestem pierwszy raz na tym forum i może najpierw sie przedstawię:
Waldek Chmielewski rocznik 1961 wykształcenie:Technikum samochodowe,Politechnika Warszawska - Istytut Transportu ,aktualnie właściciel abscar.Dziekuję wszystkim za opinie na temat firmy bo jest to znaczący sygnał dotyczący pracy całego zespołu.Aktualny profil mechaników firmy:
1.Grzesiek rocznik 1982,Technikum Samochodowe, w abscar od 2006 mistrz serwisu,specjalizacja: elektronika Ford.
2.Przemek rocznik 1984,Technikum Samochodowe, w abscar od 2008,specjalizacja:sprzęgła Ford.
3.Tomek rocznik 1986,Technikum Samochodowe, w abscar od 2008,specjalizacja:zawieszenia Ford.
4.Łukasz rocznik 1990,Technikum Samochodowe, w abscar od 2010,specjalizacja:rozrządy Ford.
5.Krzysiek rocznik 1990,Zasadnicza Samochodowa, w abscar od 2012
To nie są chłopcy na posyłki tylko profesjonalny zespół wyszkolony i pracujący pod nadzorem najlepszego mechanika jakiego spotkałem w swojej wieloletniej praktyce - czyli Grześka.
Na koniec dobra wiadomość dla Pana z powyrzszego postu: może Pan przyjeżdżać w dowolnych godzinach bo ja zajmuje się obecnie kontaktami z flotami i koordynacją zespołu a Grzesiek diagnostyką.
Pozdrawiam Wszystkich
Waldek Chmielewski
waldekch jest offline   Odpowiedź z Cytatem