View Single Post
Stary 27-11-2012, 17:08   #1
eclipse
ford::expert
 
Avatar eclipse
 
Imię: Eclipse
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: skąd że znowu
Model: AUTO ROKU 2007
Silnik: 2.0-QXWA-143KM TITANIUM S
Rocznik: 2007
Postów: 3,139
Domyślnie Tuning - forum STREFA ŁÓDZKA .

Witam , co prawda nie jestem w te klocki za dobry , ale myślę żeby rozważyć temat co można by poprawić , zmodernizować na naszym strefowym forum .Może najpierw w dyskusji co by można i jak , a jak braknie pomysłów to zebrać to do kupy i chronologicznie i czytelnie poukładać .

1- Moja pierwsza propozycja dotyczyła by stworzenia nowej mapy fotoradarów na tle MAPY GOOGLE i z oznakowaniem fotoradarów stacjonarnych inną ikonka jak i fotoradarów często ustawianych przez straż Miejska czy Misiaczków ,ewentualnie opis kto jest właścicielem FOTORADARU .(np. drogi krajowe ma aktualnie INSPEKCJA RUCHU DROGOWEGO i mandaty (bez zdjęcia) przysyłają z W-wy .(dotyczy fotoradaru na słowiku 50km/godz.Oraz w ZGIERZU A-1 . za (serwisem RENAULT) po przeciwnej stronie stronie ul; Łódzka 39. jadąc w kierunku łodzi . Co prawda są tez strefy monitoringu gdzie wyświetla się nad jezdnią numer rejestracyjny namierzonego samochodu rondo na EMILIA czy AL. Kopcińskiego na wys. bodajże Nawrot .

2- Propozycja to podobnie na tle mapy google ponanosić warsztaty , usługi , sklepy, dotyczące fordów . Pod mapą opis każdego punktu czy jest polecany , czy to partacze ,można też oznakować te miejsca na mapie w kolorach .

3- Podobnie można by wykonać lokalne stacje paliw / równiez z opisem i kolorami na mapie w/g ceny sprzedaży .
__________________
......................... Pozdrawiam .

Ostatnio edytowane przez eclipse ; 27-11-2012 o 17:17
eclipse jest offline   Odpowiedź z Cytatem