Temat: [Focus 2008-2011] ELM327 1.4b + ELMConfig = nie działa
View Single Post
Stary 22-11-2012, 00:07   #25
elektronik24h
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-11-2012
Model: 6
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 2
Domyślnie Odp: ELM327 1.4b + ELMConfig = nie działa

Widze, ze zaczynasz osobiste wycieczki, a ja nie mam checi wdawac sie w takie dyskusje na forum publicznym, wiec powiem tylko, ze kwestia wspolpracy ELM 327 z ELMConfig nie zalezy od moich pogladow. ELM 327 to skaner OBD2 i moje ELM 327 taka wlasnie funkcje spelniaja. W Twoim samochodzie to rowniez dzialalo jak sam napisales w mailu. Nie moge natomiast zagwarantowac wspolpracy z ELMConfig i nie jest to wada, a Ty nie mozesz miec do mnie pretensji, ze towar nie ma cech, ktorych nie podalem w opisie.

Modyfikacja plytki, ktora chciales przeprowadzic nie ma nic wspolnego z ELMConfig tylko z umozliwieniem laczenia sie z Fordami z protokolem PWM. Moj ELM tego bledu nie ma i wlasnie dlatego ma inna plytke niz w linku. Poza tym kontakt miedzy nami byl i wyslalem Ci informacje, ktore mialem dotyczace modyfikacji ELM-a do programu ELMConfig. A Ty otworzyles interfejs zanim do mnie napisales jakiegokolwiek maila i w ten sposob automatycznie bez wzgledu na wszystko zrezygnowales z prawa do wymiany czy reklamacji, o ktorych owszem pisales w mailach dwukrotnie z dopiskiem, ze poniewaz nie mozesz zwrocic towaru odwdzieczysz sie odpowiednim komentarzem co jak wiadomo zrobiles.

Bardzo prosze Kupujacych o kontakt przed dokonywaniem jakichkolwiek modyfikacji produktow. W ten sposob obie strony zaoszczedza czas i pieniadze.
elektronik24h jest offline   Odpowiedź z Cytatem