Temat: [Mondeo 2007-2014] kultura pracy silnika
View Single Post
Stary 13-11-2012, 20:26   #10
dario6273
ford::professional
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 10-01-2010
Skąd: Wrocław
Model: KUGA MK2 ST Line
Silnik: 2.0Tdci-200Km/450N
Rocznik: 2017
Postów: 1,115
Domyślnie Odp: kultura pracy silnika

Jeżdziłem ostatnio kugą 2tdci 143km i powiem szczerze że mój mondek 1,8tdci zbiera się jak wariat po czipsie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i wydaje mi się że przy większym przebiegu auto to stało się żwawsze i silnik chodzi coraz ciszejGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.--- a z obserwacji moich wywnioskowałem że :głośna praca wtrysków auto zamula i są większe wibracje na postoju + dwumasa klekocze przy wyłączaniu (trzeba trzymać wciśnięte sprzegło)Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. cicha praca wtrysków auto zbiera się od samego dołu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. bez zamulania po prostu jakbym wymienił silnik na inny i wibracje są minimalne +dwumasę przy wyłączaniu wogóle nie słychaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..........Wydaje mi się że wstawienie do mondka tego silnika w ogóle nie wyszło fordowi miałem taki sam silnik w focusie mk1 i byłem bardzo z niego zadowolony 130tyś przebiegu a tu trzeba tyle zabiegów żeby poprawić kulturę pracyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Jak ktoś ma jakieś pytania odnośnie chipsa to niech pisze na PW ---Bez wirusa auto nie jedzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dario6273 jest offline   Odpowiedź z Cytatem