View Single Post
Stary 08-11-2012, 15:02   #23
kult0035
ford::beginner
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 24-06-2011
Model: FOCUS II
Silnik: 1.6 TI-VCT
Rocznik: 2006
Postów: 21
Domyślnie Re: Niedogrzany silnik benzynowy 1,6 115 km mk2!!!

maxdomino, dzięki za odpowiedź. W żadnym aucie nie miałem tak głośno...to nie jest typowe łożysko....sam się temu przyglądę. A zakup innego auta miałem na myśli nowego z salonu tylko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. GOLF 7 na rynku wtórnym jeszcze nie występuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Skoro Titanium to pewnie fajne masz fotele. Ciesz się, bo TREND ma fatalne, nie tyle konstrukcję, a materiał obiciowy. Tragiczny.

Jak zmienisz termostat to napisz, czy coś się zmieniło na lepiej, to będę wiedział czy zmienić. Czy tylko niestety TTTM, co mnie nie dziwi patrząc na różne dziwne patenty FORD-a.

O ile pamiętam, to temperaturę w teście zegarów sprawdzałem przed uruchomieniem silnika, więc nic nie zdążyło się nagrzać....ale nie wiem, czy dobrze sobie przypomninam. Jutro rano sprawdzę ponownie.

Obawiam się, że z robocizną będzie Cię to kosztowało minimum 300 złotych. Obym się mylił i było mniej, czego Ci (i może sobie, jeśli nie sprzedam) życzę.
kult0035 jest offline   Odpowiedź z Cytatem