View Single Post
Stary 08-11-2012, 14:40   #22
maxdomino
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 07-11-2012
Model: Ford Focus
Silnik: 1.6 115KM Benzin
Rocznik: 2006
Postów: 7
Domyślnie Odp: Niedogrzany silnik benzynowy 1,6 115 km mk2!!!

kult0035: Mi też łupało łożysko, przy przebiegu ok. 100 000 km (kupiłem z przebiegiem 80 000) i wymeniłem. Myślę, że części jak łożyska, gumy i inne ekementy zawieszenia, zużywają się no i już...czasem trzeba wymienić na nowe :-) Ja jeżdzę głównie po asfalcie, ale często dziurawym. Wiem, że półośkę można załatwić np. na jednej ale większej dziurze, jak ma się pecha... No a łożysko drogie nie jest... Jak kupiłeś auto od ojca to przynajmniej znasz jego historię i to nie bubel... nie boisz się zmieniać na jakieś inne auto od handlarza o niepewnej przeszłości? No ale to już Twój wybór :-) Ja myślę, że kupująć używane auto to najważniejsze znać jego przeszłość prawdziwą...

A co do wersji - mam Titanium, ta topowa wersja. Tapicerka jest chyba trochę inna niż w niższych, lekko bardziej profilowane fotele i tapicerkę mam taką ciemno granatową, z taką siateczką na plecach i boczkach drzwi. Nie narzekam na nią, przebiem mam teraz 120 000 i wygląda jak nowa i no wygodna jest i niepozzapadała się :-)

A co do termostatu - zobaczę, może dam 200zł i wymienię teraz, bo jak przyjdą mrozy to nie chcę potem na szybko wymeniać, a autem jeżdzę codziennie, więc lubie jak wszystko działa :-)

A co do tej temp 50 przy starcie - pamiętaj, że komputer ją podaje jakieś kilka sekund po starcie silnika - zanim przerzucisz guzikiem na "Engine Temp" to już kilka sekund mija, a tam już olej smaruje, tłoki chodzą :-) i może być te 50 stopni...ale może się mylę :-)
maxdomino jest offline   Odpowiedź z Cytatem