Temat: [Focus 2004-2008] wymiana baterii w kluczyku
View Single Post
Stary 01-11-2012, 17:12   #33
kgebczyk
ford::amateur
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 30-10-2012
Skąd: Radom
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6TDCi 90KM
Rocznik: 2006
Postów: 5
Domyślnie Odp: wymiana baterii w kluczyku

Przede wszystkim CZEŚĆ WSZYSTKIM bo jestem nowym posiadaczem FFMk2 i nowym użytkownikiem forum.

Pozwoliłem sobie odkopać ten temat bo mam problem ze sterowaniem centralnym zamkiem z pomocą kluczyka. Baterię w kluczyku wymieniłem i ciągle nic.
Próba programowania wygląda następująco: 4x przekręcam do pozycji II i spowrotem. Słyszę "pik" po czym klikam przycisk na pilocie. Nic się nie dzieje. Żadnego dźwięku.
Doczytałem tu że należy odpiąć jakiś sterownik Siemensa za schowkiem pasażera, ale szczerze pisząc nie potrafię go zlokalizować. Czy ktoś mógłby mi pomóc i naszkicować jego położenie (albo jakąś poglądową fotką poratować).

Z góry dzięki i usprawiedliwię się że nie mogę odpiąć aku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pewnie część z Was ma lub miało problem z urwanym cięgnem otwierania klapy przedniej.... mam i JA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc,
Krzysiek
kgebczyk jest offline   Odpowiedź z Cytatem